1964’den günümüze…

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

ÖZKOÇ MAKİNA’ nın Kalite bilinci, politika ve hedeflerini oluşturan temel ilkeler, şirketimizin tüm çalışanlarının ve tedarikçilerimizin ortak sorumluluğundadır.

Kalite Yönetimi anlayışımız, tam ve aktif katılım çerçevesinde müşteri mutluluğu, sürekli gelişme ve iyileştirme, şirket bağlamı kapsamında iç ve dış unsurları ve ilgili tarafların beklenti ve ihtiyaçlarını da tam olarak karşılayarak, tüm iş süreçlerimizde mükemmelliği aramaktır. Bu kapsamda müşteri tatminine ve müşterilerimize en mükemmel mal ve satış sonrası hizmeti sunmaktayız.

Kalite hedefimiz, iç ve dış unsurlar kapsamında ilgili tarafların beklentilerini eksiksiz karşılayan, üstün kalitede, güvenilir PRES MAKİNALARI ihracatını,  üretimini, tasarımını, ve satışını gerçekleştirmektir.

ÖZKOÇ MAKİNA kalitesinin sürekliliğini; ancak değişen ve gelişen müşteri beklentilerinin tam ve doğru olarak tespit edilmesi ve karşılanmasıyla mümkün olacağının bilincindedir. Bu nedenle, ÖZKOÇ MAKİNA’ da tasarım, üretim faaliyetleri, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetlere, deneyime her zaman yüksek önem verilir.

ÖZKOÇ MAKİNA’ nın satın almadan satış sonrasına kadar tüm faaliyetlerinde dikkat edilen ana prensip ilk seferde doğruyu yapmak ve sürekli gelişme ile firmanın rekabet gücünü arttırmaktır. Bu amaçla, ÖZKOÇ MAKİNA tedarikçilerini özenle seçer, onlarla olan ilişkilerini kazan-kazan ilkesiyle sürdürür. Uluslararası teknolojik gelişmeleri takip eder ve çağdaş uygulamaları ürün kalitesine yansıtır.
Bu konudaki deneyimlerini çalışanları ve tedarikçileriyle paylaşır ve onları bilinçlendirir.